DIRECTORS HISTORY

TİAD Başkanı Bekir Ünal 20.04.1993 – 24.10.1994
TİAD Başkanı Nihat Durak 24.10.1994 – 28.11.1994
TİAD Başkanı Burhan Özata kurdele 28.11.1994 – 03.07.1995
TİAD Başkanı Kader Serdaroğlu kurdele 03.07.1995 – 24.03.1996
TİAD Başkanı Murat Bayhan 24.03.1996 – 27.05.1997
TİAD Başkanı Nihat Durak 27.05.1997 – 16.12.1997
TİAD Başkanı Ahmet Akdoğan 05.05.1998 – 10.12.1998
TİAD Başkanı Dursun Altınışık 10.12.1998 – 06.03.2003
TİAD Başkanı İsmet İsmail Bayındır 06.03.2003 – 24.03.2007
TİAD Başkanı Halit Öztürkmen 24.03.2007 – 12.03.2009
TİAD Başkanı Ömer Süsli 12.03.2009 – 23.03.2013
TİAD Başkanı Aykut Akbulut 23.03.2013 – 01.08.2016
TİAD Başkanı Murat Demiray 01.08.2016 – 21.03.2018